domů / sport / hokej / Jak skončil ve finále Stanley Cupu

Jak skončil ve finále Stanley Cupu

/
78 pohledy

Jak skončil ve finále Stanley Cupu</a>

Stanley Cup Finále - série soutěží v National Hockey League období, po jehož dokončení je dán vítěz prestižní trofej.

Bojovali jsme proti sobě dva týmy mistra: „New Jersey Devils“ a „Los Angeles Kings“.

V prvním utkání v rámci play-off o Stanley Cup,který se konal v Newark, „Los Angeles Kings“ vyhráli nad svými soupeři s výsledkem 1: 2. Na samém začátku schůze, v první třetině, Kolín Freyzer výstižně poslal puk do branky týmu „New Jersey.“ Ve druhém období, Anton Volchenkov vyrovnává. Třetí období zůstala nezměněna, ale v prodloužení, „Los Angeles“ pokračovala.

Druhá hra také skončilo ve prospěch"Los Angeles Kings". Se stejným skóre 1: 2 hráče, „New Jersey“ prospěl své brány. První puk šel do branky, „Devils“ od obraně soupeře tým, Dryu Dauti. Na začátku třetího „New Jersey“ období vyhrát. Konečný výsledek byl stanoven v prodloužení ve prospěch „Los Angeles“ Jeff Carter.

Třetí hra z finále Stanley Cupu konala již v Los Angeles. Stejnojmenný tým porazil soupeře s výsledkem 4: 0, což zvýšilo svůj náskok na body v sérii 3: 0 ve prospěch „Los Angeles Kings“.

Teprve ve čtvrtém zápase „New Jersey“, je možné,začnou kompenzovat. Šestina června tým vytáhl jeden bod v sérii díky vítězství nad „Los Angeles“ se skóre 1: 3. Je zajímavé, že všechny tyto cíle byly opuštěny ve třetí třetině. Distinguished Patrik Elias, Ilya Kovalchuk a Henrik. Snažil jsem se dokonce skóre Dryu Dauti, jediný puk bít síť soupeřovy.

Příští zápas, „New Jersey“ potvrdil jehoúmysl bojovat o Stanley Cup. „Los Angeles“ byl znovu porazen, tentokrát o skóre 2: 1. Hra se konala v Newark a byl prvním hostem porážka „Los Angeles Kings.“

Rozhodující a závěrečná hra playoff sérieStanley Cup finále se konalo dne 11. června 2012 v Los Angeles. Rozhněván předchozími porážkami, „soupeři Los Angeles Kings setkaly dvě podložky z Jeff Carter a dva Trevor Lewis. Adam Henrique z „New Jersey Devils“ se nehodlá vzdát a označit soupeřovy branky. Ale to jen dále provokovat „Los Angeles“: Dastin Braun a Matyu Grin nastavit konečné skóre 6: 1. Stanley Cup finále skončila vítězstvím „Los Angeles“ v sérii s výsledkem 4: 2.

Jak skončil ve finále Stanley Cupu To byl naposledy změněn: 21.června 2017 podle pauwiucd