domů / sport / hokej / Jak se dostat do kategorie Hokej

Jak získat vypouštění ledního hokeje

/
74 pohledy

Kapitán hokejové reprezentace Ruska Pavel Dacjuk (vpravo), jeho první sportovní kategorii získal v „Mládež“ dětské školy</a>

Kdysi jisker ikona sportovec téměř vyrovnal na medaili nebo dokonce řádu. Oni byli hrdí, že se nosí na show, to se postaral o jako skutečný klenot.

V době, kdy ještě titul ctěnémistři sportu se stal něčím běžné i speciální emocí druhých nezpůsobuje „any“ první kategorie nepřitahuje pozornost. Ale jako sportovní koncept nadále přetrvává.

Například v hokeji.

Výtok, vybití

Jako jednotlivé all-ruských sportovníchZařazení v ledním hokeji, hokej, nebo prostě existují tři kategorie dospělých, udělena za dosažení dostatečné místní hráče na ledě, dosud neobdržel profesní postavení a není dosud působící na úrovni mistrovství Ruska.

All nejslavnější ruskýhokejoví odborníci dokončil a získal své první sportovní kategorie a ocenění, školení a hrají nejen amatérské a domácí kluby, ale také v dětských a sportovních školní tým.

Tak, aby bylo možné nejvíce bavínízké třetí výtok, hokej-milenci měli strávit a vyhrát s týmem alespoň šest zápasů v mistrovství okresu. Za druhé třídy je třeba vzít v první linii turnajové tabulky regionálního za účasti ne méně než pět týmů hráči. A konečně, aby mohl splnit normu první kategorie by se žadatelé umět nejen hrát hokej, ale také působit na mistrovství republiky za účasti ne méně než osm týmů.

Hrát hokej skutečné profesionály!

Nejrealističtější způsob, jak se státsportovec, přepětí pro mladé fan podložky a holí je dlouhodobá školení v odborné škole a výkon v Úředním mládežnických národních soutěžích.

Kapitán ruského národního hokejového týmu na2014 olympijských her Pavel Dacjuk na počátku 90. let vystudoval Jekatěrinburg hokejové ‚Mládež‘ škole, pak šel do dospělého týmu ‚Dynamo-Energy‘ a přijal pozvání do národního týmu.

Třetí kategorie sportovních dívek a chlapců-zhokkeistam uděleny za:
1. místo v národním šampionátu mezi týmy mladších 15 years- třetím místě mezi týmy do 16 let-7-8-TH - mezi týmy do 17 a 18 let.
Druhá kategorie se uděluje za:
2. místo mezi týmy do 16 let-5-6-TH - mezi týmy do 17 a 18 let.
První kategorie se uděluje za:
1. místo mezi týmy do 16 let-2-4-TH - mezi týmy do 17 a 18 let.

Dodat, že pervorazryadnikom mohou státHráči, kteří vyhráli šampionát subjektu Ruské federace (kromě Moskvy a Petrohradu) do věku 18 let, federální okresní mistrovství, Moskva a St. Petersburg ve věku 17 let nebo se stali druhým v tom samém turnaji týmů do 18 let. Také, první číslice je přiřazen ke hokejistů působících v dospělém mistrovství Ruska, ale tam hrát alespoň 50% z oficiálních zápasů.

Jak získat vypouštění ledního hokeje To byl naposledy změněn: 21.června 2017 podle poncaysg