domů / sport / hokej / Ruské národní hokejový tým opustí olympijských her v Soči

/
89 pohledy

Ruské národní hokejový tým</a>

V 1/4 finále ruského hokejisty musel setkat s finským týmem.

Konečný výsledek 3: 1 ve prospěch Finů, a ruský tým ztratil šanci bojovat o olympijské medaile.

Po úspěšném vítězství nad NorskemRuští hokejisté museli bojovat proti Finům. Bohužel, hra nefunguje, a ruský tým je vyřazen z boje o olympijské medaile. Tým Finska vyhrál s výsledkem 3: 1.
Porážka ruského týmu mělo dopadněkolik faktorů. Za prvé, nebylo dost času na zotavení mezi zápasy v sportovců. Takže hra s Finy začal méně než 22 hodin po vítězství nad Nory. Ale v tomto případě můžete podat reklamaci na organizátory. Za druhé, hokejový tým je absolutně nehráli spolu navzájem, aby totéž bylo zcela zbytečné odstranění. Za třetí, sportovci nejsou schopni realizovat početní převahu, ačkoliv je tato možnost byla.
První období začalo poměrně opatrně, asdosud zasáhla střela na branku (v třetí minutě hry), nicméně finští obránci neměli ho nechat dokončit. Výsledkem byla hádka u brány, a naši hráči ztratili nervy. Výsledek - Kovalchuk dostal odstranění dvě minuty. Fanoušci očekávat klidnou a pohodovou hru. Nicméně, v polovině prvního období skóre byl 1: 1. Rusové byli schopní vstřelit jeden gól v průběhu hry pouze v první třetině.
Na obranu se objevil ruský tým také nev pořádku, na konci prvního období další puk byl v naší síti. Celá druhá perioda ruských hráčů aktivně pokusil vzít hru do vlastních rukou, ale marně. Kromě toho, v oblasti před bránu naši hráči dovoleno vzít svobody, opět v důsledku odstranění. V tomto okamžiku, Ovechkin šel na trestnou lavici a Finové chytil moment je tak nyní stav 3: 1.
Ruští hokejisté nepomohly a náhradní brankář: Bobrowski nahradil Varlamov. Po třetím úspěšným gólů Finové začali hrát pouze u brány. Navzdory skutečnosti, že hra je téměř celá třetina období se konala v areálu soupeře, Rusové nedokázali skórovat. Bylo vidět, že hráči přijal porážku a mentálně „sbalit.“ Výsledek na sebe nenechala dlouho čekat - Ruský hokejový tým opustí olympijských her v Soči.

Ruský hokejový tým opustí olympijských her v Soči To byl naposledy změněn: 21.června 2017 podle fyyxoahr